Oleje hydrauliczne

Producenci
Opcje przeglądania
Producent

Czyść filtry

Regularne stosowanie oleju hydraulicznego jest gwarancją prawidłowej pracy układu hydraulicznego. Działanie tego napędu uzależnione jest od czynnika roboczego, który jest odpowiedzialny za przekazywanie energii mechanicznej do napędzanego komponentu. W sklepie motoryzacyjnym Sambert oferujemy szeroki wybór olejów hydraulicznych, które znajdują zastosowanie w samochodach osobowych i dostawczych. Posiadamy oleje hydrauliczne o różnych klasach lepkości, które zachowują doskonałe właściwości przez długi okres eksploatacji. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty w kategorii oleje hydrauliczne!

Czytaj dalej

Zastosowanie olejów hydraulicznych

Oleje hydrauliczne znajdują zastosowanie nie tylko w samochodach osobowych, ale również maszynach przemysłowych, budowlanych, drogowych czy rolniczych, a także szeroko pojętym przemyśle. Olej hydrauliczny w każdym z tych przypadków jest w napędzie medium nieściśliwym. Właśnie przez to może być sprężony, w wyniku czego ciecz ta będzie miała wysokie ciśnienie i dużą siłę skondensowaną w małym napędzie.

W naszym sklepie znajdują się oleje hydrauliczne nadające się do systemów hydraulicznych zawieszeń samochodów Citroen, takich jak Citroen C5. Pamiętaj! Wybierając i/lub uzupełniając olej w samochodzie osobowym, sprawdź zalecenia w instrukcji obsługi pojazdu.

Właściwości olejów hydraulicznych

Wśród właściwości olejów hydraulicznych wymienić można m.in.:

  • lepkość,
  • podatność na utlenianie,
  • ochronę przed korozją,
  • wysoką stabilność termiczną,
  • wysoki wskaźnik lepkości,
  • optymalne właściwości smarne,
  • możliwość pracy w szerokim zakresie temperatur,
  • właściwości przeciwzużyciowe.

Olej hydrauliczny – jak wybrać?

W przypadku wyboru odpowiedniego oleju hydraulicznego istotnym kryterium jest klasa jakości ze względu na warunki pracy, a dokładniej HL, HLP i HV. W Polsce największą popularnością są oleje klasy jakości HL, który sprawdza się w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie panuje stała temperatura pracy. Oleje HL pracują w średnio obciążonych układach napędu i sterowania hydraulicznego. Równie istotne poza tym kryterium są lepkość płynu i warunki pracy.

Jeżeli nie wiesz, czy dany olej hydrauliczny z naszego sklepu sprawdzi się w Twoim samochodzie - skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy chętnie Ci doradzą i pomogą Ci wybrać produkt na miarę Twoich potrzeb.

Oferta olejów hydraulicznych w naszym sklepie

Zależy nam na tym, aby każdy mógł znaleźć w naszej ofercie produkt dostosowany do swojego samochodu. Właśnie dlatego nasza oferta obejmuje oleje przeznaczone do standardowych i specjalistycznych zastosowań. Wymagające środowiska określa się jako te, w których występuje wysokie ciśnienie, tarcie czy wahania temperatury.

Nasze oleje hydrauliczne to wysokiej jakości oleje bazowe połączone z dodatkami przeciwzużyciowymi, które odpowiadają za czystość i ochronę przeciwzużyciową. Dodatkowo producenci olejów hydraulicznych, które składają się na naszą ofertę, gwarantują dobrą filtrowalność, nawet w obecności wody (olej jest hydrostatyczny). Klientom proponujemy wysokiej jakości oleje hydrauliczne od producenta Total w dobrych cenach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl