Producenci
Czas realizacji zamówienia

Kiedy otrzymasz zamówiony towar?

Czas realizacji zamówienia to czas, który upływa od momentu zaksięgowania płatności za towar (w przypadku zamówień z opcją przedpłaty) lub otrzymania potwierdzenia zamówienia (w przypadku wybrania płatności przy odbiorze), do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu.

Informację o czasie realizacji znajdziesz przy każdym produkcie w naszym sklepie. Podany czas uwzględnia tylko dni robocze. Jeśli zamówiłeś towar w dni wolne od pracy, czas liczony będzie od następnego dnia roboczego. Pamiętaj, że czas realizacji zamówienia to nie to samo, co termin otrzymania towaru.

Termin otrzymania przesyłki = Czas realizacji zamówienia + Czas dostawy

Produkty na zamówienie

Jeśli przy danym produkcie zobaczysz komunikat „Dostępny na zamówienie”, termin realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie i zależy od stanów magazynowych naszych dostawców. Może on wynosić od 3 do 30 dni roboczych. Jeśli jesteś zainteresowany takim produktem, zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość. Poinformujemy Cię o przewidywanym czasie realizacji.

Szczegóły dotyczące czasu realizacji zamówień dostępne są w regulaminie. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu: tel. 500561536, sklep@sambert.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl