Żarówki samochodowe 12V

Producenci
Opcje przeglądania

Czyść filtry

Żarówki samochodowe 12V

Jeżdżąc z przepaloną żarówką możesz nawet stracić dowód rejestracyjny! Bądź ubezpieczony i zaopatrz się w zestaw żarówek zapasowych Bosch H4, H7, H1 i bezpieczniki. W swojej ofercie posiadamy komplety wszystkich popularnych rodzajów żarówek do samochodu tylko renomowanych firm, takich jak Bosch i Osram. Super białe żarówki samochodowe to gwarant dobrej widoczności na drodze, zapewniający bezpieczeństwo nawet w najciemniejszych miejscach. 

Czytaj dalej

Cena: 5,00 zł

średnia ilość Wysyłka w 24 godziny

szt.
Cena: 9,00 zł

duża ilość Wysyłka w 24 godziny

szt.
Cena: 12,00 zł

średnia ilość Wysyłka w 24 godziny

szt.
Cena: 13,00 zł

na wyczerpaniu Wysyłka w 24 godziny

szt.
Cena: 3,00 zł

duża ilość Wysyłka w 24 godziny

szt.
Cena: 2,00 zł

duża ilość Wysyłka w 24 godziny

szt.
Cena: 2,00 zł

duża ilość Wysyłka w 24 godziny

szt.

Jakie żarówki 12V wybrać?


Światła samochodowe posiadają różne typy gniazd żarówkowych. Jeżeli nie wiesz jak dobrać odpowiednie żarówki samochodowe – skontaktuj się z nami a pomożemy w doborze odpowiedniego rodzaju żarówek.


Po co mi żarówki na zapas?
Żarówki na zapas to ważny element wyposażenia samochodu. Jeżeli nie zdecydujesz się na zakup żarówek 12V na zapas, w razie awarii będziesz zmuszony do szybkiego zakupu żarówek na stacji benzynowej lub supermarkecie. Gdzie oczywiście mamy markowe produkty, ale w bardzo wysokich cenach, albo tanie zamienniki, których trwałości i jakości świecenia nikt nie zna. Warto mieć zestaw zapasowych żarówek - z pewnością się nie zmarnują. W swojej ofercie posiadamy zestawy żarówek H7 i H4 z bezpiecznikami oraz pojedyncze żarówki, w niemal wszystkich rozmiarach. Od żarówki H1 12V, poprzez żarówki typu HIR 12V aż po żarówki H16 12V. 


Od czego zależy żywotność żarówek?
Żywotność żarówek, którą podaje producent to czas, w którym świeciła żarówka w warunkach laboratoryjnych. Niestety wyniki uzyskane w laboratorium mają niewielkie przełożenie na to, jak zachowują się żarówki zamontowane w aucie. Największe znaczenie ma napięcie zasilania. Jeżeli mamy problem z instalacją elektryczną w samochodzie, żywotność żarówek 12V może ulec drastycznemu skróceniu. Znaczenie mają również m.in. częstotliwość włączania i wyłączania, szczelność reflektora, jak również wybieranie nierówności przez nasz samochód. Im twardsze i bardziej sportowe zawieszenie, tym większe wstrząsy i krótsza żywotność żarówki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl