Aktywne filtry

Odgrzybiacze do klimatyzacji

Twoja auto klima pachnie nieprzyjemnie? Czyszczenie klimatyzacji jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Odgrzybiacze do klimatyzacji to łatwy i bezpieczny sposób, aby pozbyć się niezdrowych grzybów i nieprzyjemnego zapachu z klimatyzacji. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór środków do czyszczenia i odświeżania klimatyzacji. Do oczyszczenia możesz użyć aktywnej piany CRC AIRCO CLEANER, a do pozbycia się nieprzyjemnego zapachu jednego z naszych granatów do klimatyzacji.


Sprawny układ klimatyzacji pozytywnie wpływa na komfort i podwyższa bezpieczeństwo jazdy. Klimatyzacja powoduje jednak gromadzenie się wilgoci w kanałach wentylacyjnych. A to idealne środowisko do rozwoju bakterii. Bakterii, które mogą być groźne dla zdrowia. Aby się ich pozbywać, należy regularnie wykonywać odgrzybianie klimatyzacji. Regularne odświeżanie układu klimatyzacji wraz z wymianą filtra kabinowego (po roku lub 15 tys. km) pozwala uniknąć kłopotów zdrowotnych oraz nieprzyjemnego zapachu w samochodzie.

Odgrzybiacze do klimatyzacji w sklepie samochodowym Sambert

Znajdziesz u nas tylko sprawdzone i skuteczne środki do odświeżania klimatyzacji. Działają permanentnie i efektywnie oczyszczają układ klimatyzacji w samochodzie.  Oferowane przez nas środki do odświeżania i odgrzybiania klimatyzacji eliminują nieprzyjemne zapachy, które powstają na skutek zanieczyszczeń z powietrza oraz wilgoci w układzie wentylacyjnym.

Jakie korzyści przynosi użycie odświeżacza i odgrzybiacza do klimatyzacji?

 • likwidują i zapobiegają nieprzyjemnym zapachom z układu klimatyzacji
 • są przeznaczone do każdego typu klimatyzacji
 • docierają do najbardziej niedostępnych miejsc
 • proste i łatwe w użyciu
 • niezwykle skuteczne w działaniu
 • działa profilaktycznie jako zabezpieczenie przed reakcjami alergicznymi
 • efektywny i ekonomiczny
 • działają szybko


Rodzaje odświeżaczy i odgrzybiaczy do klimatyzacji

Sprawdź jakie rodzaje środków do czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji oferujemy i dobierz środek do swoich potrzeb:

 • Aktywna piana do czyszczenia – np. CRC Airco Cleaner - Silnie działająca pianka do układu klimatyzacyjnego, która niszczy: bakterie i grzyby. Zapobiega objawom alergii, które mogą powstać w efekcie działania bakterii i innych mikroorganizmów a także usuwa nieprzyjemne zapachy.
 • Preparaty w sprayu – np. środek Amtra Klimatyzacja - Eliminuje nieprzyjemne zapachy i zapobiega ich powstawaniu przez długi czas.
 • Granaty do klimatyzacji – np. Granat K2 Klima Fresh - Usuwa nieprzyjemne zapachy, które powstają na skutek zanieczyszczeń i wilgoci w układzie wentylacyjnym

Warto pamiętać również o wymianie filtra kabinowego, który jest istotnym elementem, aby utrzymać w samochodzie zdrowe i czyste powietrze.