Filtruj według

Marka samochodu

Model

Przód / tył

Aktywne filtry

Klocki i tarcze hamulcowe w zestawie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zestawów tarcz i klocków hamulcowych, odpowiednich dla najpopularniejszych w Polsce marek pojazdów, takich jak Skoda, Volkswagen, Toyota, Opel, Ford, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Audi czy BMW. W naszej ofercie znajdziesz produkty pochodzące od sprawdzonych producentów, oferowane w wyjątkowo korzystnych cenach. Wszystkie zestawy tarcz i klocków nabywamy u certyfikowanych dostawców, co gwarantuje, że oferowane przez nas części są oryginalne i wysokiej jakości.


Dlaczego warto wybrać zestaw klocki + tarcze hamulcowe?

Warto dbać o odpowiedni stan hamulców – od nich zależy Twoje bezpieczeństwo na drodze. Oprócz regularnej kontroli stanu tarcz i klocków hamulcowych, należy pamiętać o zasadach ich wymiany. Tarcze mogą „przeżyć” kilka zestawów klocków, jednak gdy konieczna staje się ich wymiana, koniecznie należy wymienić także klocki hamulcowe – stare porysują nowe tarcze. Z tego względu warto zakupić zestaw zawierający zarówno tarcze, jak i klocki – nie dość, że gwarantuje to pełną kompatybilność tych elementów, to rozwiązanie to pozwoli Ci także zaoszczędzić pieniądze. 

Tarcze i klocki w naszym internetowym sklepie motoryzacyjnym

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości zestawy tarcz i klocków, pochodzące od uznanych producentów – marek ATE, Bosch, Kraft Automotive,  MAXGEAR, Starline oraz TRW. W naszym sklepie zakupisz zarówno zestawy przeznaczone na oś przednią, jak i na oś tylną. Wszystkie produkty są oryginalne oraz fabrycznie nowe. Każdy opatrzony został szczegółowym opisem, który pomoże Ci w doborze odpowiedniego dla Twojego samochodu zestawu. Zachęcamy do skorzystania z oferowanej przez nas pomocy w doborze części, by mieć całkowitą pewność, że zamówione elementy będą pasować idealnie.

Pomoc w zakupach części samochodowych

Jeśli nie masz pewności, czy wybrany zestaw klocków i tarcz hamulcowych jest odpowiedni dla Twojego pojazdu, skontaktuj się z nami e-mailowo, podając nam markę, model, rok, silnik, moc oraz VIN Twojego samochodu. Na podstawie tych danych określimy, czy dane części są kompatybilne z Twoim autem. Możesz również skorzystać z zamieszczonych na naszej stronie katalogów producentów.