Filtruj według

Marka samochodu

Model

Przód / tył

Aktywne filtry

Chcesz wymienić ramię wycieraczki w swoim samochodzie? Zapoznaj się z naszą ofertą, zaprezentowaną w poniższym dziale. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wycieraczek do pojazdów takich marek jak Skoda, Volkswagen, Opel, Toyota, Ford, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Audi czy BMW. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów – każdy z nich jest nowy, oryginalny i pochodzi od certyfikowanego dostawcy.


 

Ramię wycieraczki – podstawa czystej szyby

Ramię wycieraczki wydaje się być trochę zapomnianym elementem – gdy skuteczność czyszczenia szyb maleje, zwracamy uwagę przede wszystkim na stan pióra. Jednak nawet nowa wycieraczka może nie spełniać swego zadania, gdy ramię nie działa odpowiednio. Ramiona wycieraczek wykonane są z lekkich, delikatnych materiałów, które szybko mogą ulec odkształceniu. W takiej sytuacji, pióro dociskane jest do szyby z niewystarczającą siłą i wycieraczka pracuje nieefektywnie, co może doprowadzić nawet do zarysowania i powstania drobnych pęknięć na szybie. Z tego względu, warto kontrolować stan ramienia, by w porę dokonać jego wymiany.

Wycieraczki samochodowe w naszej ofercie


W naszej ofercie znajdziesz ramiona wycieraczek wraz z piórami – komplety pozwolą Ci zarówno zaoszczędzić pieniądze, jak i uniknąć problemu z doborem wycieraczki z pasującym do ramienia mocowaniem. Oferujemy produkty sprawdzonych marek, takich jak Kraft Automotive czy Maxgear. Ponadto, jeśli nie jesteś pewien, czy dana część będzie odpowiednia dla Twojego pojazdu, pomożemy Ci w wyborze pasującego produktu. Wystarczy, że wyślesz do nas e-mail z informacją na temat marki, modelu, rocznika, silnika, mocy oraz numeru VIN pojazdu – na tej podstawie sprawdzimy kompatybilność wycieraczki z danym autem.