Filtruj według

Marka samochodu

Model

Przód / tył

Aktywne filtry

Części zamienne układu zawieszenia

Sprawdź naszą bogatą ofertę części układu zawieszenia do popularnych marek samochodów. Znajdziesz u nas m.in. Amortyzatory i łożyska oraz piasty kół, sprężyny zawieszenia, stabilizatory, sworznie wahaczy jak i całe wahacze. Warto zadbać o stan swojego zawieszenia i wymienić stukający element na czas. Jeżeli przez dłuższy czas jeździmy z delikatną usterką, może się ona bardzo szybko przenieść na inne elementy układu zawieszenia.


 

Dlaczego jeszcze warto dbać o zawieszenie?


Oprócz narażania się na wysokie koszty wymiany kolejnych części, narażamy się także na ogromne niebezpieczeństwo utraty panowania nad samochodem.

Jak sprawdzić stan swojego zawieszenia?

Najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do diagnosty samochodowego na stację kontroli pojazdów, specjalistyczne urządzenia do kontrolowania poszczególnych części zawieszenia. Mamy możliwość sprawdzenia stopnia zużycia amortyzatorów i stanu gum, odpowiedzialnych za wygłuszenie stuków na nierównościach i wahaczy a także wielu innych elementów zawieszenia, których nie mamy możliwości sprawdzenia w sposób organoleptyczny.

Jak często sprawdzać stan zawieszenia?

Warto zrobić bardzo dokładny przegląd techniczny zawieszenia przynajmniej raz w roku, choć większość fachowców radzi, żeby robić to nawet dwa razy do roku. Stan polskich dróg i ich wpływ na zużycie elementów zawieszenia jest znany wszystkim. W szczególności należy zwrócić uwagę na części zawieszenia takie jak sworznie wahaczy, drążki stabilizatorów i wszelkie łożyska oraz piasty kół.

Nie czekaj - zakup części zawieszenia do swojego samochodu już dzisiaj!