Aktywne filtry

Przygotuj się do zimy! Zaopatrz się w akcesoria zimowe do samochodu z naszej oferty i zadbaj o swoje auto. W naszym sklepie kupisz m.in. specjalistyczną chemię zimową, kable rozruchowe oraz skrobaczki do szyb. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami!


 

Akcesoria zimowe do samochodu – bez tego się nie obędziesz!

Skrobaczki do szyb to jedne z najważniejszych, zimowych akcesoriów samochodowych. W naszej ofercie znajdziesz ich szeroki wybór – oferujemy m.in. tradycyjne skrobaczki plastikowe, skrobaczki z mosiężnym ostrzem (tzw. skrobaczki fińskie), a także szczotkoskrobaczki, z pomocą których odmieciesz również auto ze śniegu.

Przed zimą warto zaopatrzyć się również w kable rozruchowe. Podczas mrozów akumulator jest znacznie bardziej podatny na rozładowanie, warto więc być przygotowanym na tę ewentualność – podłączając swój akumulator kablami rozruchowymi do naładowanej baterii innego samochodu szybko i bezproblemowo podładujesz baterię w swoim aucie i ruszysz w dalszą drogę.

Zimą warto również postawić na gumowe dywaniki samochodowe, w szczególności na modele z wysokim brzegiem. Skutecznie zabezpieczą one Twoje auto przed śniegiem, błotem i gromadzeniem się wilgoci.

Chemia samochodowa idealna na zimę

Przed zimą warto również zaopatrzyć się w specjalistyczne preparaty, ułatwiające eksploatację auta w tym mroźnym okresie. W naszym asortymencie znajdziesz m.in.:

  • silikon do gumowych uszczelek, zapobiegający przymarzaniu uszczelek w oknach i drzwiach auta
  • odmrażacz do zamków, rozpuszczający lód gromadzący się w zamkach i umożliwiający otwarcie drzwi
  • odmrażacz do szyb, rozpuszczający lód na zamarzniętej szybie
  • zimowy płyn do spryskiwaczy
  • depresator do samochodów z silnikiem diesla, obniżający temperaturę wytrącania parafiny z oleju napędowego.

Sprawdź zimową chemię samochodową z oferty Sambert i przygotuj się do mrozów już dziś!