Aktywne filtry

W swojej ofercie posiadamy ogromny wybór wysokiej jakości narzędzi i sprzętu warsztatowego niezbędnych w każdym przydomowym garażu. Grzechotki ręczne, szczypce, podnośniki samochodowe, koziołki warsztatowe i wiele innych potrzebnych narzędzi warsztatowych. Z pomocą sklepu Sambert wyposażysz zarówno profesjonalny, jak i przydomowy warsztat samochodowy. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w kategorii sprzętu i narzędzi warsztatowych w naszym sklepie internetowym!


Narzędzia warsztatowe 

Nie od dziś wiadomo, że warto mieć w garażu lub piwnicy zestaw podstawowych narzędzi - klasycznego młotka ślusarskiego, zestawu płaskich kluczy czy kombinerki. Właśnie dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kierowców i oferujemy im bogatą ofertę narzędzi wchodzących w skład dobrze wyposażonego warsztatu. Znajdziesz u nas m.in.: zestawy do wyciskania tłoczków, zestaw o-ringów okrągłych, grzechotki, klucze taśmowe do filtrów oleju, podnośniki hydrauliczne i mechaniczne, papiery ścierne, wkrętaki, pompy do spuszczania paliwa, testery płynu do chłodnic, prostowniki, ściągacze, rampy samochodowe podjazdowe, akcesoria do naprawy klimatyzacji czy opaski osłony przegubu. Znajdziesz u nas zarówno narzędzia ręczne, jak i elektronarzędzia, z którymi naprawisz układ hamulcowy, układ zawieszenia, silnik czy łożysko.

Sprzęt warsztatowy dla każdego

Jakość, uniwersalność, funkcjonalność i wygoda użytkowania - tymi słowami można opisać nasze produkty, które z powodzeniem sprawdzą się zarówno profesjonalistom, jak i majsterkowiczom-amatorom. Wśród sprzętów i narzędzi z naszej oferty znajdziesz wszystko, czego będziesz potrzebować do przeprowadzenia podstawowych i bardziej skomplikowanych napraw. Oferta Sambert skierowana jest do każdego, kto poszukuje najwyższej jakości w najlepszej cenie!

Pomoc to nasza praca, dlatego jeżeli nie wiesz, jakie narzędzia lub sprzęt wybrać - skontaktuj się z nami. Posiadamy szeroki asortyment specjalistycznych produktów, dzięki czemu możesz być spokojny, że kupisz produkty, które w pełni odpowiadają Twoim potrzebom.

Najczęściej wykorzystywane sprzęty warsztatowe

W serwisie samochodowym najczęściej stosowane są:

  • wkrętarko-wiertarki akumulatorowe lub sieciowe - urządzenia te służą do instalacji, montażu i naprawy podzespołów w pojazdach, można je łączyć z nasadkami udarowymi itp.,
  • szlifierki kątowe lub oscylujące, które nadają się np. do oczyszczenia powierzchni z rdzy,
  • lutownice kolbowe, które mają funkcję podgrzewania, dzięki czemu można zlutować niewielkie podzespoły elektroniczne,
  • wyrzynarki pneumatyczne, które nadają się np. do wycinania szyb,
  • piły ukośne, czyli elektryczne piły tarczowe do tworzyw sztucznych i kompozytów.

Wybierając sprzęt warsztatowy, należy zwrócić uwagę na parametry i funkcjonalność, a dokładniej na częstotliwość stosowania i specyfikację techniczną. Od tego zależeć będzie wybór optymalnych elektronarzędzi. Innego sprzętu będziemy poszukiwać do profesjonalnego warsztatu, gdzie istotna będzie odporność na duże obciążenia oraz praca bez przerwy, a innego do domowego warsztatu, gdzie istotne jest bezpieczeństwo i łatwość obsługi. W przypadku specjalistycznego zastosowania pod uwagę należy wziąć również to, czy elektronarzędzia łagodzą przeciążenia, umożliwiają szybkie zatrzymanie czy posiadają bieg wsteczny.

Niezbędne wyposażenie warsztatu samochodowego

Kluczem do skutecznych napraw jest dobór wysokiej jakości narzędzi warsztatowych, które są ergonomiczne i usprawniają prace serwisowe. Równie istotne jest oświetlenie zapewniające optymalną widoczność w trakcie prac naprawczych. Właśnie dlatego warto wyposażyć swoje miejsce pracy w lampy, które można bez przeszkód przenosić i dopasowywać do specyfiki pracy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno majsterkowiczów, jak i profesjonalistów. W naszej hurtowni posiadamy wszystko, czego możesz potrzebować do skutecznej i efektywnej naprawy pojazdów. Jeżeli kupować specjalistyczne narzędzia i sprzęt warsztatowy to tylko w sklepie Sambert! Od wielu lat jesteśmy ekspertami od motoryzacji.