Aktywne filtry

Szyby samochodowe są szczególnie narażone na działanie czynników zewnętrznych. Brudne szyby w samochodzie ograniczają widoczność, zwiększając tym samym ryzyko wystąpienia niebezpieczeństwa na drodze. Właśnie dlatego pielęgnacja i dbanie o czystość szyb jest niezwykle istotna! W hurtowni Sambert chcemy ułatwić to zadanie, oferując kierowcom największy wybór letnich i zimowych płynów i koncentratów do spryskiwaczy od najlepszych producentów. Znajdziesz u nas skuteczny i bezpieczny dla gumowych uszczelek i lakieru płyn do spryskiwaczy w najlepszej cenie! Sprawdź, co znajduje się w ofercie naszego sklepu internetowego w kategorii letnich i zimowych płynów do spryskiwaczy.


 

Czym różni się płyn do spryskiwaczy letni od zimowego?

Zimowy płyn do spryskiwaczy zawiera wyższe stężenie alkoholu izopropylowego i substancji czynnych powierzchniowo, dzięki czemu nie zamarza przy niskich temperaturach i umożliwia usunięcie zabrudzeń z powierzchni szyb nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Płyn do spryskiwaczy zimowy jest skuteczniejszy niż jego letni odpowiednik, który zamarza w układzie, gdy temperatura wynosi poniżej 0 stopni Celsjusza. Kolejną różnicą jest również to, że zimowego płynu do spryskiwaczy szyb nie musisz wymieniać w miesiącach letnich (jeżeli taki został w zbiorniczku Twojego samochodu). Natomiast nie powinno się stosować letniego płynu do spryskiwaczy, kiedy temperatura znacznie spada. Letni płyn do spryskiwaczy nadaje się do stosowania na szyby i reflektory w okresie letnim, gdy temperatura jest dodatnia. Produkt ten również skutecznie usuwa zabrudzenia  i nie pozostawia smug ani plam.

Kiedy zacząć stosować zimowy płyn do spryskiwaczy w aucie?

Płyn zimowy należy wlać do zbiornika, gdy temperatura na zewnątrz spadnie poniżej 7 stopni Celsjusza. Zimowy płyn do spryskiwaczy nie zamarza, a dodatkowo odmraża szyby samochodowe i wycieraczki, nie wpływając jednocześnie na stan lakieru oraz gumowych lub plastikowych elementów. Dzięki swojej skuteczności produkt ten zwiększa bezpieczeństwo jazdy nawet w skrajnie złych warunkach atmosferycznych. Najlepiej płyn zimowy do spryskiwaczy wlać z początkiem jesieni - zazwyczaj pojemnik o standardowej pojemności (do 4 litrów) wystarcza na około pół roku jazdy.

Nasza oferta płynów do spryskiwaczy zimowych zbiera same pozytywne opinie, dlatego jeżeli szukasz skutecznego produktu - zapoznaj się ze szczegółami asortymentu Sambert!

Koncentrat letniego płynu do spryskiwaczy – jaki wybrać?

Koncentrat płynu do spryskiwaczy szyb jest skuteczniejszy w starciu z zabrudzeniami (w tym tłuszczem), insektami oraz osadem nagromadzonym w trakcie jazdy. Nie pozostawia smug ani zacieków. Podstawową zaletą koncentratów płynów do spryskiwaczy jest ich niewielka pojemność i doskonała skuteczność - zaledwie 250 ml odpowiada zawartości 2,5 litrowego płynu do spryskiwaczy. Koncentrat wystarczy wlać do zbiornika samochodowego, a następnie dolać do niego około 2 litry wody i wtedy jest gotowy do użycia. Woda, którą trzeba dolać do zbiornika nie musi być destylowana - w składzie koncentratu znajdują się substancje zmiękczające twardą wodę.

Ile kosztuje płyn samochodowy do spryskiwaczy?

W hurtowni motoryzacyjnej Sambert gwarantujemy najniższe ceny za wysokiej jakości letnie i zimowe płyny do spryskiwaczy. W zależności od producenta i pojemności płynu do spryskiwaczy ceny wahają się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Kierowcom proponujemy bardziej i mniej budżetowe opcje, jednak w każdym przypadku stawiamy na sprawdzone marki i najwyższą jakość produktów. Gwarantujemy najniższe ceny za płyny do spryskiwaczy letnie i zimowe. Znajdziesz u nas produkty producentów takich jak: K2, AMTRA, Sonax, MOTUL Vision czy Vision Clean. Możesz mieć pewność, że robiąc zakupy w sklepie motoryzacyjnym Sambert, zyskasz gwarancję jakości i trwałości zakupionych artykułów. Z naszymi płynami do spryskiwaczy żadna pogoda i zabrudzenia nie będą Ci straszne!

U nas znajdziesz letnie i zimowe płyny do spryskiwaczy w promocyjnych cenach! Dbamy o to, aby proponować klientom promocje na najpopularniejsze produkty. Czyste i przejrzyste szyby samochodowe gwarantują komfortową jazdę samochodem i zapewniają doskonałą widoczność, dlatego warto zainwestować w płyn do spryskiwaczy wysokiej jakości!