Aktywne filtry

Kupno żarówek samochodowych nie jest trudnym zajęciem, jednak należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Przede wszystkim niezwykle istotny jest rodzaj instalacji - czy jest ona o napięciu 24, czy 12 Volt oraz jakość oświetlenia. Wszystkie samochodowy ciężarowe, autobusy oraz TIRy powinny być wyposażone w żarówki 24 V ze względu na typ instalacji. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości żarówki samochodowe 24V od najlepszych producentów. Gwarantujemy kompleksowe i trwałe rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem żarówek 24V.


Czołowi producenci żarówek 24V

Na rynku istnieje wiele rodzajów oświetlenia samochodowego m.in. świetlówki, żarówki 24V LED itp. Nie da się ukryć, że jakość zawsze ma znaczenie. Chińskie odpowiedniki być może zachęcają atrakcyjnymi cenami, jednak niestety żywotność oraz trwałość takiej żarówki 24V jest bez porównania mniejsza niż żarówki na 24V renomowanych, czołowych producentów w branży. W sklepie samochodowym Sambert dokładamy wszelkich starań, by dostarczać najlepsze produkty na rynku, dlatego też w asortymencie posiadamy żarówki 24V samochodowe takich marek, jak Hella i Narva. Są to sprawdzeni producenci, którzy proponują kompleksowe, wysokogatunkowe rozwiązania. Nie uznajemy żadnych kompromisów, a oferowanie właśnie tak rewelacyjnych produktów, jak dobre żarówek 24V sprawia, że cieszymy się dużym zaufaniem klientów, co wyrażane jest przez liczne rekomendacje oraz ponowne zamówienia.

Żarówki 24V - do jakich pojazdów są przeznaczone?

Instalacja o napięciu 24 V znajduje się w samochodach ciężarowych, autobusach oraz TIRach. W takich pojazdach obowiązkowo powinna być zamontowana żarówka samochodowa 24V. Zastanawiasz się dlaczego? Jeżeli wykorzystasz w takiej instalacji jako oświetlenie samochodowe żarówki 12V to zostanie ona spalona. Będzie to wiązało się z niepotrzebnymi kosztami i wydatkami, a wymiana nie będzie skuteczna. Obojętnie, czy w Twojej ciężarówce chcesz zamontować żarówkę halogenową, pozycyjną, czy postojową - musi być to żarówka na 24 V. Oświetlenie jest szczególnie ważne, zwłaszcza w przypadku pojazdów, do których przeznaczone są żarówki 24 Volt, czyli samochodach ciężarowych, autobusach i TIRach. Kierowanie takimi pojazdami wiąże się z przewozem osób lub towarów, co oznacza, że trzeba zachować szczególną ostrożność. Dobre oświetlenie nie tylko gwarantuje kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo, ale także pozostałym uczestnikom ruchu drogowego. Jeżeli droga będzie słabo oświetlona to można przeoczyć zwierzę, znak, czy nawet przechodzącą w niedozwolonym miejscu osobę, co może prowadzić do tragedii. Profesjonalne żarówki samochodowe 24V, za którymi stoją sprawdzeni i czołowi producenci skutecznie mogą zapobiec takich sytuacjom. Tu nie ma miejsca na kompromisy - warto już dziś skorzystać z naszej oferty żarówek samochodowych 24V.

Sklep internetowy z żarówkami samochodowymi 24V

Sambert to sprawdzony sklep internetowy z żarówkami 24V LED TIR wyłącznie najwyższej jakości. Żarówka 24 Volt może być zamówiona nie tylko online, ale także przez telefon lub w trakcie wizyty w naszej siedzibie stacjonarnie. W ofercie sklepu Sambert znaleźć można spory wybór żarówek w różnych cenach. To, na który produkt zdecyduje się kierowca, duży wpływ mają jego indywidualne preferencje, potrzeby oraz oczekiwania. Producent także ma znaczenie. Wszystkie proponowane żarówki wyróżniają się wysoką funkcjonalnością oraz posiadają zadowalające parametry np. odporność na wstrząsy, dzięki którym możliwe jest świetne oświetlenie drogi w każdych warunkach. Ponadto proponowane przez nas żarówki posiadają dobrą relację ceny do jakości oraz wysoką trwałość. Nasze rozwiązania naprawdę gwarantują maksimum bezpieczeństwa. Służymy fachową radą w zakresie doboru idealnie dopasowanych żarówek 24V oraz gwarantujemy szybką realizację zamówienia. Dostawa odbywa się w najkrótszym, możliwym czasie. Zapraszamy do skorzystania z naszego wyboru żarówek oraz zapoznaniem się z pozostałą ofertą sklepu. W razie jakichkolwiek pytań - jesteśmy do dyspozycji! Zrób już dziś zakupy dla swojego samochodu.