Filtruj według

Marka samochodu

Model

Przód / tył

Aktywne filtry

Wycieraczki Valeo - gwarancja jakości od renomowanej firmy

Valeo to francuska firma, która znana jest w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Powstała ona w 1923 roku, a jej założycielem był Eugene Buisson, który na początku zajmował się produkcją klocków hamulcowych i okładzin sprzęgieł. Wraz z upływem czasu firma postanowiła wystartować z produkcją wycieraczek, które dziś znane są na całym świecie. Poniżej możesz zapoznać się z naszą ofertą wycieraczek samochodowych VALEO


Produkty Valeo zyskały popularność nie tylko na rynku części zamiennych, ale także wśród producentów samochodów z każdego segmentu. Jako czołowa firma w branży samochodowej, zatrudnia najlepszych inżynierów z wielu dziedzin. Dzięki temu może oferować swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które wprowadzają innowacyjność na rynek. Wycieraczki samochodowe Valeo to obecnie najlepsze dostępne na rynku modele, dopasowane do każdego typu i marki pojazdu. 

Wycieraczki samochodowe Valeo - postaw na nowoczesne rozwiązania

Wycieraczki Valeo są obecne na rynku od wielu lat, dzięki czemu zyskały zaufanie klientów i renomę na całym świecie. Firma do sprzedaży wprowadziła ponad dwieście rodzajów wycieraczek, zarówno tylnych, jak i przednich, które pokrywają aż 98 procent europejskiego rynku samochodowego. Dostępne są one jako części zamienne, a także montowane w fabrycznych samochodach. 

Wprowadzenie nowoczesnych technologii do produkcji wycieraczek samochodowych Valeo sprawiło, że przez długi czas zachowują wysoką jakość i gwarantują perfekcyjną widoczność nawet w trakcie potężnych ulew i śnieżyć. Mieszanka grafitowa, która została specjalnie utwardzona, dopasowuje się idealnie do powierzchni gumy, co sprawia, że znacząco wydłuża się okres użytkowania wycieraczek Valeo

Innowacyjne rozwiązania zostały opracowane w specjalnym laboratorium i wielokrotnie testowane, aby zapewnić użytkownikom najwyższą jakość produktów. Członkowie załogi Valeo wiedzą, jak ważna jest dobra widoczność w trakcie podróży i jak wydatny wpływ ma ona na bezpieczeństwo nie tylko kierowcy, ale także podróżujących z nim pasażerów. 

Dlaczego warto wybierać wycieraczki Valeo?

Wycieraczki samochodowe Valeo zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. Ponadto spełniają one rygorystyczne normy wymagane przez producentów samochodowych, które dotyczą zarówno jakości, jak i designu. Wycieraczki Valeo w trakcie produkcji testowane są w skrajnie ekstremalnych warunkach pogodowych. Odpowiednio dobrane wycieraczki VALEO zagwarantują skuteczność pracy, czystość szyby, trwałość i perfekcyjną widoczność bez względu na warunki atmosferyczne. Nie zwlekaj i wybierz wycieraczki Valeo już dziś!