Aktywne filtry

Chemia motocyklowa to przede wszystkim środki chemiczne, które stosuje się w czyszczeniu i konserwacji jednośladu. Pozwalają one na zachowanie idealnego stanu motocykla, motorowera czy skutera. Każdy posiadacz jednośladu zdaje sobie sprawę z tego, że dbanie o niego nie kończy się jedynie na paliwie i oleju. To za mało, by motocykl funkcjonował prawidłowo. Dlatego tak ważne jest korzystanie z chemii motocyklowej. Sklep Sambert poleca produkty chemii motocyklowej, która sprawdzi się podczas konserwacji oraz środki chemiczne do czyszczenia, a także wiele rodzajów smarów, olejów czy płynów. Nasz towar pochodzi od wiodących na rynku producentów.


 

Chemia do motocykla — konserwacja i czyszczenie

Do chemii motocyklowej zaliczają się m.in. kleje, środki do czyszczenia lub do pielęgnacji oraz preparaty, które dzięki swoim właściwością usuwają trudny do usunięcia nalot i przywracają blask. Korzystając z nich pozbędziesz się trudnego do usunięcia brudu, co zdecydowanie przedłuży żywotność twojego motocykla. Oferujemy także wszelkiego rodzaju środki do czyszczenia łańcuchów, w tym spray do łańcucha. Środek czyszczący zadba nie tylko o względy wizualne maszyny, ale pozwoli na utrzymanie (m.in. silnika) w dobrym stanie i zapobiegnie niepotrzebnym awariom i uszkodzeniom. 

Chemia motocyklowa — smary, oleje, płyny i inne

Chemia motocyklowa składa się z szerokiej gamy akcesoriów, które dbają o prawidłowe funkcjonowanie wszystkich układów. Jednym z zastosowań chemii motocyklowej jest korzystanie z olejów do jednostki układu napędowego, smarów do łańcucha czy płynów hamulcowych. Poszczególne produkty zadbają o plastik, a niektóre będą biodegradowalne.

W ofercie sklepu stacjonarnego oraz sklepu internetowego Sambert znajdziesz nie tylko produkty w butelkach lub sprayach. Polecamy także chusteczki do czyszczenia kasku czy szczotki do łańcucha. Proponowane przez nas towary pochodzą od najlepszych producentów, jak Motul (w tym Motul Chain), a także Liqui Moly oraz Castrol. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy pomogą w doborze odpowiedniej chemii motocyklowej, zarówno osobnych elementów jak i kompleksowych zestawów. Nasze produkty proponujemy w różnych wariantach wielkościowych. Sprawdź ofertę na naszej stronie lub skontaktuj się z nami, a my doradzimy ci, jak zadbać o twój motocykl.