Filtruj według

Marka samochodu

Model

Przód / tył

Aktywne filtry

Sprawdź wiodące wycieraczki Bosch w ofercie Sambert! W naszym sklepie zamówisz zarówno ekonomiczne wycieraczki szkieletowe z serii Eco, jak i wiodące, aerodynamiczne wycieraczki Bosch Aerotwin. Sprawdź modele z naszej oferty i zamów wiodące produkty Bosch już dziś!


Rodzaje wycieraczek Bosch

Wycieraczki samochodowe Bosch dostępne są w wariancie szkieletowym i płaskim – aerodynamicznym. Do modeli szkieletowych zalicza się wycieraczki Bosch Eco i Twin, z kolei do płaskich – serię Aerotwin.

Wycieraczki szkieletowe Bosch Eco

Co wyróżnia wycieraczki szkieletowe Bosch Eco? Modele z tej serii to doskonały kompromis między ceną a jakością. Wyróżnia je metalowy stelaż z nitowanymi przegubami, gwarantujący długotrwałą trwałość, a także naturalna guma wycieraczki, dodatkowo powlekana grafitem, zapewniająca dokładne wycieranie szyby. Ponadto, wycieraczki samochodowe Bosch Eco wyposażone są w adapter Quick-Clip, zapewniający ich szybki montaż.

Wycieraczki szkieletowe Bosch Twin

Wycieraczki samochodowe Bosch Twin to innowacyjne rozwiązanie, gwarantujące cichą i stabilną pracę – bez smug i zarysowań. Swoją wysoką jakość zawdzięczają zastosowaniu opatentowanej przez markę Bosch podwójnej gumy w piórze. Ponadto, wycieraczki Bosch Twin posiadają podwójnie lakierowany, metalowy stelaż, zabezpieczający ich powierzchnię przed osadzaniem się śniegu i lodu oraz chroniący szynę przed korozją.

Wycieraczki aerodynamiczne Bosch Aerotwin

To, co odróżnia wycieraczki Bosch Aerotwin od modeli szkieletowych to brak tradycyjnych przegubów – ich sztywność oraz doskonałe przyleganie do szyby wynika ze specjalnej konstrukcji pióra, z szyną stabilizującą we wnętrzu. Wyróżnia je także aerodynamiczna konstrukcja. Dodatkowo, wycieraczki Aerotwin wykonane są z dwóch rodzajów gumy, dodatkowo pokrytych powłoką zmniejszającą tarcie. Dzięki temu, pracują one cicho, doskonale oczyszczają szybę, a ponadto charakteryzują się żywotnością wyższą o nawet 30% w porównaniu z tradycyjnymi modelami.

Jak dobrać wycieraczki samochodowe Bosch?

Szukasz wycieraczek Bosch do swojego auta? Skorzystaj z filtrów, umieszczonych na górze strony. Wystarczy, że wskażesz markę i model pojazdu, a otrzymasz listę wycieraczek przednich i tylnych, dopasowanych do Twojego samochodu. W ofercie posiadamy wycieraczki Bosch do aut takich marek jak Skoda, Volkswagen, Toyota, Opel, Ford, Renault, Fiat, Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Citroen, Dacia, Daewoo, Hyundai, Honda, Jeep, Kia, Mazda, Nissan, Peugeot, Saab, Seat, Volvo – i wiele więcej!

Chcesz mieć 100%, że wybrane wycieraczki samochodowe Bosch będą pasowały do Twojego pojazdu? Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz sklep motoryzacyjny w Rudzie Śląskiej – pomożemy Ci dopasować wycieraczki do Twojego auta!