BOLL BARANEK Z MASĄ NATRYSKOWĄ 2W1 czarny 1L

Dostępność: brak towaru
Producent: BOLL - producent akcesoriów samochodowych - Sklep motoryzacyjny Sambert
Nr artykułu: 9575
Kod produktu: BOLL 0070111
BOLL środek ochrony karoserii + masa natryskowa 2 w 1
Cena: 37,00 zł 37.00
Ilość: szt.
zapytaj o produkt
Więcej informacji +48 500 561 536 sklep@sambert.pl

Opis

INFORMACJE O PRODUKCIE

Przedmiot zakupu: BOLL środek ochrony karoserii + masa natryskowa 2 w 1
Producent: BOLL
Numer katalogowy: 0070111
Stan: towar oryginalny, fabrycznie nowy
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuka = opakowanie 1L
Zakup dotyczy (kolor): czarny

Zastosowanie:

Środek ochrony karoserii + masa natryskowa 2 w 1 jest uniwersalnym środkiem na bazie kauczuku i żywic syntetycznych, który tworząc elastyczną strukturalną powłokę, zabezpiecza elementy karoserii przed uszkodzeniami mechanicznymi, korozją, jednocześnie działając jako masa uszczelniająca, przeciwdrganiowa i dźwiękochłonna. Stosowany do ochrony progów, zderzaków , spojlerów przed uderzeniami kamieni i działaniem czynników atmosferycznych, uszczelniania spoin między blachami i elementami karoserii tworząc strukturę oryginalnego uszczelnienia natryskowego. Jest odporny na działanie wody, olejów i soli. Po wyschnięciu można go pokrywać wszystkimi systemami lakierów.

Sposób użycia:

Dokładnie oczyścić, odtłuścić, a następnie osuszyć miejsca, które mają być pokryte. Powierzchnie przylegające przykryć papierem. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć pojemnik przez ok. 3 min.. Pistolet po użyciu czyścić benzyną lakową. Nie natryskiwać na elementy układu wydechowego, silnika, skrzyni biegów i układu zawieszenia. Powierzchnia może być lakierowana po ok. 3 godzinach. W przypadku lakierów wodnych – po ok. 24 godzinach.

• jako ŚRODEK OCHRONY KAROSERII: nanosić pistoletem natryskowym stosując ciśnienie 3-6 bar z odległości 25-30 cm. Końcowy efekt struktury można zmieniać regulując ciśnienie powietrza i odległość od elementu pokrywanego. Optymalna grubość powłoki: ok. 1 mm.
• jako MASA NATRYSKOWA: nanosić pistoletem natryskowym stosując ciśnienie 2-4 bar z odległości 1-2 cm.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl