Crc środek do odgrzybiania klimatyzacji 500 ml

Cena: 38,21 zł

CRC AIRCO CLEANER PRO

Dostępność: Produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Producent: CRC
Nr artykułu: 372
Kod produktu: CRC-32743-AC-2

INFORMACJE O PRODUKCIE

Przedmiot zakupu: AIRCO CLEANER PRO
Producent: CRC
Numer katalogowy: 32743-AC
Stan: towar oryginalny, fabrycznie nowy
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuka = opakowanie 500ml

Zastosowanie:

CRC AIRCO CLEANER czyści układ klimatyzacji za pomocą piany o unikalnym składzie. Pozostawia świeży zapach. Silnie działająca pianka do układu klimatyzacyjnego, która niszczy: bakterie,zarodniki grzybów,grzyby. Zapobiega objawom alergii, które mogą powstać w efekcie działania bakterii i innych mikroorganizmów. Dzięki strukturze pianki nie powoduje efektu zalewania pozostałych elementów klimatyzacji itp. Długi wężyk ze specjalną dyszą sprawia, że rozpylany preparat wnika w najbardziej niedostępne miejsca - załamania struktur. Likwiduje nieprzyjemny zapach.

Sposób użycia:

  1. Otwieramy pokrywę silnika oraz drzwi samochodu. Wyjmujemy filtr przeciwpyłkowy (kabinowy), i w razie potrzeby inne systemy filtrów. Ma to na celu całkowite otwarcie kanału wlotowego klimatyzatora. Sprawdzamy też, czy przewody klimatyzatora nie są zapchane.
  2. Przy wyłączonym silniku wkładamy sondę do kanału wlotowego. Następnie, powoli wyjmując, wtryskamy preparat CRC Airco Cleaner, aż piana zacznie wychodzić na zewnątrz. Czekamy aż piana zniknie. Poz niknięciu piany, czynność można powtórzyć. Preparat stosujemy stopniowo i ostrożnie tak, by uniknąć dostania się piany do wnętrza pojazdu przez kratki wentylacyjne i zamoczenia elementów elektrycznych np. radia.
  3. Następnie czekamy 15 minut lub więcej, do momentu zniknięcia aktywnej piany.
  4. Kolejny krok to włączenie silnika oraz klimatyzacji, pamiętając aby klimatyzacja była ustawiona na maksimum. Po upływie co najmniej 10 minut wyłącz silnik i załóż filtry z powrotem na swoje miejsce.
  5. Pamiętajmy że, podczas całej operacji czyszczenia i odparowywania aktywnej piany pomieszczenie musi być wentylowane poprzez otwarte drzwi i okna. Maska samochodu także powinna być otwarta.

Specyficzne kody

MPN
CRC 32743-AC

Żaden użytkownik nie napisał opinii..