K2 QUANTUM WOSK DO LAKIERU POLIMEROWY + MIKROFIBRA

Cena: 29,27 zł

K2 QUANTUM syntetyczny wosk ochronny

 

Dostępność: Produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Producent:
Nr artykułu: 853
Kod produktu: K2-G010

INFORMACJE O PRODUKCIE

Przedmiot zakupu: K2 QUANTUM syntetyczny wosk ochronny
Producent: K2
Numer katalogowy: G010
Stan: towar oryginalny, fabrycznie nowy
Zakup dotyczy (ilość): 1 opakowanie = WOSK + MIKROWŁÓKNO

Zastosowanie:

K2 QUANTUM to wosk syntetyczny oparty na bazie najwyższej jakości polimerów, zapewniający wielomiesięczną  ochronę lakieru. Warstwa ochronna powstała na lakierze utrzymuje się nawet do kilkunastu myć samochodu. Zawiera unikalne środki wzmacniające kolor i wydobywa głęboki połysk. Po zastosowaniu lakier staje się idealnie gładki, a na jego powierzchni pozostaje trwała warstwa ochronna, która ułatwia spływanie wody i ogranicza powstawanie zabrudzeń. 

K2 QUANTUM jest wysoce wydajny, wystarczy zaledwie 50-70 ml, by nawoskować całe auto. Jest wyjątkowo łatwy w użyciu. Jego nakładanie i polerowanie nie wymaga siły.

Posiada przyjemny aromat zielonej herbaty. Nie brudzi plastików. Nadaje się do nanoszenia ręcznego oraz maszynowego przy pomocy miękkiej gąbki. Nie zawiera silikonów, dzięki czemu może być stosowany w warsztatach lakierniczych.

Przed woskowaniem samochodu, zalecamy usunięcie z jego powierzchni wszelkich rys i defektów – ręcznie za pomocą mleczka K2 VENOX, lub maszynowo z użyciem past polerskich K2 LUSTER. W celu przygotowania powierzchni pod woskowanie, rekomendujemy odtłuszczenie jej i usunięcie pozostałości po wcześniejszych powłokach woskowych i nabłyszczaczach, za pomocą produktu K2 KLINET.

Sposób użycia:

Aplikacja ręczna:

  1. Nanieść Quantum przy pomocy gąbki.

  2. Po chwili polerować za pomocą dołączonego do zestawu mikrowłókna.

Aplikacja maszynowa:

  1. Rozprowadzić Quantum przy pomocy miękkiej gąbki wykończeniowej na obrotach 600-800 / min.
  2. Poczekać do wyschnięcia.
  3. Wypolerować mikrowłóknem.

Wskazówki: Przed nałożeniem umyć i oczyścić dokładnie lakier. Dla zapewnienia maksymalnej trwałości powłoki ochronnej lakier powinien być wolny od zanieczyszczeń.

Specyficzne kody

MPN
K2 G010

Żaden użytkownik nie napisał opinii..